Go to Top

39. MIEJSCE W SPÓŁDZIELCZYM RANKINGU FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Miło nam poinformować, że Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa im. dr Jana Wyżykowskiego w Lubinie zajęła 39 miejsce w Spółdzielczym Rankingu Funduszy Europejskich, uwzględniającym 104 najprężniej rozwijające się spółdzielnie mieszkaniowe w kraju.

Ranking ukaże się 16 listopada na łamach sekcji Rzecz o Innowacjach na łamach „Pulsu Biznesu”, a 20 listopada w sekcji „Rzecz o Innowacjach” w Rzeczpospolitej oraz w ramach programu goPL na największym portalu biznesowym money.pl.

Spółdzielczy Ranking Funduszy Europejskich został stworzony przez organizatora Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0, które w tym roku skupia się na  inteligentnych rozwiązaniach w budownictwie mieszkaniowym, których autorami są Spółdzielnie Mieszkaniowe. Partnerem medialnym rankingu są sekcje: Rzecz o Innowacjach, Rzecz o Inwestycjach i program goPL, które wchodzą w struktury Centrum Inteligentnego Rozwoju.

Głównym kryterium, które brano pod uwagę jest stopień wykorzystania funduszy unijnych przy realizacji inwestycji, przekładających się na poprawę komfortu życia mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowych.      

Spółdzielczy Ranking Funduszy Europejskich